Akcja 1% – pomóż nam pomagać!


Z 2016 rokiem pożegnaliśmy się na dobre więc już dziś podsumujemy naszą akcję z 1%. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym roku postanowili wesprzeć nas na łączną kwotę ok. 4 500zł, za wspomniane środki finansowe zakupiliśmy nowoczesny sprzęt do naszej jednostki w postaci podkrzesywarki Stihl’a oraz prądownicy Rosenbauer’a. Przekazanie 1% dla jednostek OSP jest niewątpliwie dużym zastrzykiem finansowym pozwalającym wymienić wyeksploatowany sprzęt lub uzupełnić jego braki, dlatego i w tym roku pozwolimy sobie na opublikowanie ulotki informacyjnej. Wszelkie potencjalne środki jakie otrzymamy za rok 2017 postanowiliśmy przekazać na cele związane z kosztowną rozbudową budynku strażnicy. Apelujemy do wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą na kogo przekazać 1%, aby nie zostawili pustego pola w formularzu rozliczeniowym, prosimy, uzupełnij je o dane widoczne na ulotce, Ciebie to nic nie kosztuje a nam może pomóc 🙂
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom, jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za udzielone wsparcie akurat naszej jednostce!

 

OSP Chotomów ponadto udostępnia Państwu darmowy program do rozliczania PIT-ów, wystarczy kliknąć w link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image