Dwa wyjazdy w piątkowy wieczór (31.03.2017)


W ostatni piątek (31.03.2017r.) po godzinie 21:00 dostaliśmy dyspozycję, aby udać się do pożaru budynku jednorodzinnego przy ul. Alei Róż w Legionowie,  na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych jednak dom spłonął w znacznej części. Na miejsce skierowane zostały łącznie siły i środki w postaci:

  • 471[M]21 – JRG Legionowo
  • 471[M]25 – JRG Legionowo
  • 471[M]90 – JRG Legionowo
  • 479[M]26 – OSP Legionowo
  • 479[M]27 – OSP Chotomów
  • KPP Legionowo
  • Straż Miejska
  • Pogotowie Energetyczne

Fot. Gazeta Powiatowa
Więcej informacji: http://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/legionowo/legionowo-plonie-dom-jednorodzinny-przy-tunelu-al-roz/

Chwilę po pierwszym zgłoszeniu dostaliśmy informację, aby drugi samochód z naszej jednostki kierował się na ulice Obrońców Modlina w Chotomowie, tam według zgłoszenia miała palić się trawa. Zastęp (479[M]24) po dojechaniu we wskazane miejsce potwierdził zgłoszenie, paliło się ok. 50m2 trawy, jednak od świadków zdarzenia dostaliśmy informację, że kilkaset metrów dalej również widać płomienie. Po zakończeniu działań udaliśmy się potwierdzić kolejne doniesienie, po rozpoznaniu stwierdzono, że paliło się ok. 15m2 trawy. Zastęp w obu przypadkach w kilka minut poradził sobie z zagrożeniem.

Fot. OSP Chotomów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image