Poważny wypadek przy ul. Partyzantów


W dniu wczorajszym (04.06.2017r.) na chwilę przed godziną 13:00 w Chotomowie przy ul. Partyzantów na wysokości sklepu Fenix doszło do groźnego wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych i motocykla. Po dojechaniu naszych 2 zastępów na miejsce wypadku zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz przystąpiliśmy do udzielania pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym. Motocyklista w stanie ciężkim został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Ulica była zablokowana na krótkim odcinku przez około dwie godziny, nasi druhowie przez ten czas przekierowywali ruch na drogę objazdową.

Siły i środki biorące udział w zdarzeniu:

471[M]21 – JRG Legionowo
471[M]25 – JRG Legionowo
479[M]24 – OSP Chotomów
479[M]27 – OSP Chotomów
2x Zespół Ratownictwa Medycznego
Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image