Wypadek busa w Kol. Kałuszyn (14.04.2017)


Wyjazd 37/2017

W dniu wczorajszym (14.04.2017r.) ok. godziny 18:40 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku samochodowym w Kolonii Kałuszyn, zadysponowany zastęp natychmiast udał się do zdarzenia. Po dojechaniu na miejsce potwierdzono informację, że w zdarzeniu uczestniczył jeden samochód, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem poruszała się jedna osoba, która skarżyła się na ogóle bóle odcinka szyjnego i ręki. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora od pojazdu oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Osoba poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego, działania zakończyliśmy o godzinie 20:00.

Zadysponowane siły i środki:
471[M]21 – JRG Legionowo
471[M]25 – JRG Legionowo
479[M]27 – OSP Chotomów
Policja
Zespół Ratownictwa Medycznego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image